Nabídka zaměstnání

Nástup možný: Ihned

Co vás čeká
  • Zajišťování údržby budovy MŠ a přilehlého školního pozemku
  • Zajišťování údržby a organizace, provádění oprav svěřených zařízení, vedení dokumentace
  • Zajištění běžných oprav svěřených zařízení a náhradních dílů, komunikace s firmami potřebnými k zajištění větších oprav
  • Odpovědnost za řádný a plynulý chod areálu školy po provozní stránce
  • Obsluha zahradní techniky a pracovního nářadí
  • Kontrola dodržování BOZP a PO
  • Provádění nákupu potravin a spotřebního materiálu, skladování pomůcek a materiálu pro zajištění řádného provozu školy
  • Běžná údržba služebního vozidla
  • Oprava školního vybavení a pomůcek
  • Spolupráce s pedagogickým a dětským kolektivem
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost
  • Manuální zručnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vzdělání v technických oborech výhodou (např. elektrikář, instalatér, zednické práce), maturitní zkouška výhodou.
  • Kladný vztah k dětem
Co vám můžeme nabídnout
  • Stabilní zázemí
  • Pracovní doba 6:30 – 15:00 hod.
  • Platové zařazení – 5. – 7. platová třída (platový výměr dle prokázané praxe a vzdělání)
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné odměny
  • Čerpání příspěvku FKSP (na stravování apod.)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost profesního rozvoje (profesní a kvalifikační kurzy)

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: sms.trutnov@volny.cz, ředitelství školy, tel.: 724 885 932.

Učitel/ka MŠ

Nástup možný: ve školním roce 21/22

Náplň: Zajištění komplexní výchovně vzdělávací činnosti podle vzdělávacího programu školy.

Podmínkou je: vzdělání SŠ, VŠ, předškolní pedagogika se speciální pedagogikou. Praxe v oboru s dětmi se SVP vítána.

Požadujeme: kladný vztah k dětem, schopnost komunikace a jednání s lidmi, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.

Nástup možný: ve školním roce 21/22

Náplň: speciálně pedagogická péče zaměřená na děti a žáky s narušenou komunikační schopností - diagnostika, rozvoj řečových schopností, nácvik alternativní komunikace, depistáže v terénu.

Podmínkou je: vzdělání vysokoškolské, státní zkouška z logopedie, surdopedie, popřípadě studující v tomto oboru.

Speciální pedagog (psychoped) v SPC

Nástup možný: ve školním roce 21/22

Náplň: speciálně pedagogická péče zaměřená na děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami - diagnostika, poradenství, speciálně pedagogická intervence.

Podmínkou je: vzdělání vysokoškolské, státní zkouška z psychopedie, popřípadě studující v tomto oboru.