Info pro nováčky

V pondělí 2. 9. 2024 zahájíme nový školní rok 2024/2025 a moc se těšíme na stávající i nově nastupující děti.
Otevíráme třídu:

img/A-zabicky.pngimg/B-broucci.pngimg/D-motylci.pngimg/E-slunicka.pngimg/F-stenatka.pngimg/G-sovicky.png
ŽabičkyBroučciMotýlciSluníčkaŠtěňátkaSovičky
V prostorách šatny bude umístěna informativní nástěnka se jmennými seznamy dětí na jednotlivých třídách.

Pro nováčky:
Na první den budeš potřebovat pohodlné oblečení, bačkorky a dobrou náladu. Čeká tě spousta nových kamarádů a krásných hraček.

Milí rodiče,
Potřebné informace získáte první den v MŠ od třídních učitelek. Obdržíte přihlášky stravného, formuláře a další informace k adaptačnímu režimu Vašeho dítěte.

Do šaten dětem připravte:
  • Náhradní oblečení (triko, spodní prádlo, ponožky, tepláky, ...)
  • Vhodné oblečení a obuv na ven
  • Pláštěnku a holiny
  • Pyžamo
Informativní rodičovská schůzka
Proběhne v měsíci září 2024.
Dozvíte se informace k průběhu školního roku, výchovně – vzdělávacím aktivitám a školnímu stravování.